JAUNUMS no BEAUTY CONCEPT

by / Wednesday, 08 January 2014 / Published in Uncategorized

beautyconcept

MITRINOŠS KRĒMS KAPILĀRU NOSTIPRINĀŠANAI
AR ESKULĪNU UN HESPERIDĪNU
Nostiprina kapilārus, mazina ādas apsārtumu.
Profesionāls mitrinošs krēms ar nomierinošu efektu, īpaši ādai ar paplašinātiem kapilāriem, ar tieksmi uz apsārtumu, kairinājumu un akni, jutīgai pret ārējiem faktoriem. Krēma efektivitāti nodrošina augsti koncentrēta eskulīna un hesperidīna farmaceitiskā deva, kas nostiprina un samazina asinsvadu caurlaidību, uzlabo mikrocirkulāciju, samazina apsārtumu un tieksme uz šādu reakciju. Iedarbojas pret ādas novecošanu.
Panākumu atslēga ir regulāra ādas kopšana, intensīva asinsvadu sieniņu nostiprināšana. Krēms samazina paplašinātos kapilārus un to trauslumu. Nomierina apsārtumu un diskomfortu, kas saistīts ar ādas hiperaktivitāti. Sniedz nomierinošu efektu ādai ar asinsvadu iekaisumu.
Sastāvs(INCI): Aqua, DecylCocoate, PerseaGratissimaOil, IsostearylIsostearate, Glycerin, PropyleneGlycol, GlycerylStearateCitrate,TriticumVulgareGermOil, Cyclopentasiloxane, Cetylalcohol, GlycerylStearate, Esculin, Panthenol, Allantoin, TocopherylAcetate, PelvetiaCanaliculataExtract, RuscusAculeatusRootExtract, SolidagoVirgaureaExtract, CitrusMedicaLimonumPeelExtract, PEG-8, Tocopherol, AscorbylPalmitate, AscorbicAcid, CitricAcid, Carbomer, DisodiumEDTA, SodiumHydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Krem-maska s eskulinomINTENSĪVAS IEDARBĪBAS REĢĒNERĒJOŠĀ MASKA
PIEMĒROTA ĀDAIARTRAUSLIEM, IZTEIKTIREDZAMIEMKAPILĀRIEM
AR ESKULĪNU UN RUTĪNU
Intensīvs, profesionāls krēms-maska paredzēts ādai, kurai ir izteikti vizuāli pamanāmi kapilāri, novērojama tieksme  apsarkt un piemīt akne problēmas. Ļoti augstu maskas efektivitāti garantē augstā eskulīna un rutīna farmaceitiskā kompleksa koncentrācija, kas ievērojami samazina apsārtumu un nostiprina kapilāru sieniņas. Iedarbojas pret ādas vecošanu. Alantoīns, D-pantenols un kviešu dīgstu eļļa – tas ir nomierinošs komplekss jutīgai  ādai. Samazinā apsārtumu, dod komforta un atvieglojuma sajūtu.
Eskulīns – dabisks savienojums, kas atrodas zirgkastaņu mizā. Kopā ar rutīnu nostiprina asinsvadu sieniņas, samazina to caurlaidību un uztūkumu. Turklāt rutīns ir specīgs antioksidants, kas samazina brīvo radikālu kaitīgo iedarbību šūnās.
Sastāvs (
INCI): Aqua, Glycerin, PerseaGratissimaOil, Squalane, CetearylOlivate, SimmondsiaChinensisSeedOil, SorbitanOlivate, TriticumVulgareGermOil, PropyleneGlycol, Cetylalcohol, Esculin, TocopherylAcetate, Panthenol, Allantoin, Dimethicone, RuscusAculeatusRootExtract, PelvetiaCanaliculataExtract, SolidagoVirgaureaExtract, CitrusMedicaLimonumPeelExtract, PEG-8, Tocopherol, AscorbylPalmitate, AscorbicAcid, CitricAcid, Carbomer, DisodiumEDTA, SodiumHydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Parfum

TOP